HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Match Schedule for DRENICAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png115.08.200919:00 hDRENICA - LIRIA2-2RADONIC, Dritondraw.png
events.png223.08.200919:00 hKOSOVA(V) - DRENICA4-0FEJZULLAHU, Bejtethumbs_down.png
events.png329.08.200919:00 hDRENICA - FERIZAJ1-0HASANI, Përparimthumbs_up.png
events.png402.09.200918:00 hKEK-U - DRENICA6-0-thumbs_down.png
events.png505.09.200918:00 hDRENICA - FLAMURTARI0-2FERATI, Muhedinthumbs_down.png
events.png613.09.200918:00 hBESA - DRENICA2-1HASANI, Përparimthumbs_down.png
events.png719.09.200917:00 hDRENICA - VELLAZNIMI2-0QORRAJ, Zenelthumbs_up.png
events.png823.09.200917:00 hDRENICA - PRISHTINA2-1-thumbs_up.png
events.png927.09.200917:00 hHYSI - DRENICA2-0SHULETA, Ilirthumbs_down.png
1003.10.200917:00 hDRENICA - GJILAN2-1-thumbs_up.png
1107.10.200917:00 hTREPCA - DRENICA3-0-thumbs_down.png
1217.10.200916:00 hLIRIA - DRENICA1-1-draw.png
1324.10.200916:00 hDRENICA - KOSOVA(V)3-0-thumbs_up.png
1428.10.200915:00 hFERIZAJ - DRENICA2-1-thumbs_down.png
1531.10.200915:00 hDRENICA - KEK-U1-1-draw.png
1608.11.200915:00 hFLAMURTARI - DRENICA2-0-thumbs_down.png
1711.11.200915:00 hDRENICA - BESA3-2-thumbs_up.png
1814.03.201016:00 hVELLAZNIMI - DRENICA0-0FEJZULLAHU, Bejtedraw.png
events.png1921.03.201017:00 hPRISHTINA - DRENICA3-0BALIU, Mentorthumbs_down.png
2027.03.201017:00 hDRENICA - HYSI4-2FERATI, Muhedinthumbs_up.png
2131.03.201016:00 hGJILAN - DRENICA0-0-draw.png
events.png2203.04.201016:00 hDRENICA - TREPCA2-0-thumbs_up.png
2311.04.201017:00 hKEK-U - DRENICA0-0SEJDIU, Besnikdraw.png
2414.04.201014:00 hDRENICA - BESA1-0-thumbs_up.png
events.png2518.04.201017:00 hTREPCA - DRENICA2-1-thumbs_down.png