HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19
Team Info - Vllaznia
Vllaznia
Address:KF Vllaznia, Stadiumi Loro Boriçi, Lagja Kongresi Permetit, Rruga Musa Luli, Shkodër Albania., Shkoder,  Shkoder, Republika e Shqiperise 
Telephone:+355 222 42305
Fax:+355 222 47513
E-Mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
Club Name:KF Vllaznia
Team Name:Vllaznia
Short Name:VLL

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2020-21 Kategoria Superiore 1 0 0 0/0/0 0:0 14
2019-20 Kupa e Shqiperise 6 6 0 3/2/1 9:5 24
2019-20 Kategoria Superiore 8 36 46 12/10/14 36:40 15
2018-19 Kupa e Shqiperise 11 4 0 2/1/1 4:3 24
2018-19 Kategoria 1 1 18 44 14/2/2 32:8 25
2017-18 Kupa e Shqiperise 10 4 0 2/1/1 5:2 18
2017-18 Kategoria Superiore 9 36 44 12/8/16 38:42 32
2016-17 Kategoria Superiore 6 36 40 8/16/12 29:35 29
2016-17 Kupa e Shqiperise 2 6 0 5/0/1 16:2 25
2015-16 Kupa e Shqiperise 8 6 0 2/3/1 8:4 33
2015-16 Kategoria Superiore 6 36 39 11/6/19 36:42 35
2014-15 Kupa e Shqiperise 7 2 0 0/1/1 0:2 20
2014-15 Kategoria Superiore 7 36 35 11/5/20 27:41 33
2013-14 Kupa e Shqiperise 5 2 0 0/1/1 0:1 16
2013-14 Kategoria Superiore 8 33 45 12/9/12 42:36 29
2012-13 Kategoria Superiore 6 26 38 11/5/10 30:26 34
2011-12 Kupa e Shqiperise 2 5 13 4/1/0 12:4 0
2011-12 Kategoria Superiore 6 26 35 10/5/11 39:33 36
2011-12 Kupa UEFA - Kupa e Panaireve - E 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2010-11 Kupa e Shqiperise 1 8 19 6/1/1 19:5 0
2010-11 Kategoria Superiore 3 32 56 16/8/8 38:27 30
2009-10 Kupa e Shqiperise 4 2 0 0/0/2 1:3 13
2009-10 Kategoria Superiore 6 33 46 13/7/13 34:39 35
1992 Superkupa e Shqiperise 1 0 0 0/0/0 0:0 0