HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (34)541-------
 Andrija DragojevicAndrija Dragojevic  Montenegro, Republic of25. Dhjetor 1991 (32)3030-1--31--
 Zamir VJERDHAZamir VJERDHA  Republika e Shqiperise09. Mars 1997 (26)----------
 Alen SHERRIAlen SHERRI  Republika e Shqiperise15. Dhjetor 1997 (26)321-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --31--
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Adnan HAXHAJAdnan HAXHAJ  AbsenceRepublika e Kosoves16. Shtator 1988 (35)55-2--2-----
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (31)3535-71-4-1-1-
 Esin HAKAJEsin HAKAJ  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1996 (27)229131--2-----
 Polizoi ARBERIPolizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)1919-11-61---1
 Ronaldo RUDOVICRonaldo RUDOVIC  - (-)5231--3-----
 Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (41)1616--1-2----1
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (28)121021--2-----
 Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (28)191631--6-----
 Stefan CicmilStefan Cicmil  Montenegro, Republic of16. Gusht 1990 (33)2929-14-811-1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-3832-22
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ergi BORSHIErgi BORSHI  Republika e Shqiperise08. Shtator 1995 (28)33----------
 Semir HADZIBULICSemir HADZIBULIC  AbsenceBosnia and Herzegovina16. Gusht 1986 (37)141223--5---2-
 Kreshnik LushtakuKreshnik Lushtaku  AbsenceRepublika e Kosoves20. Korrik 1994 (29)22----------