HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 17 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Andrija Dragojevic

Personal data

Picture of Andrija Dragojevic
Nationality:Montenegro, Republic of Montenegro, Republic of
Name:Andrija Dragojevic
Birthday (Age):25. Dhjetor 1991 (27)
Jersey Number:1
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Wednesday, 09/09/2015VllazniavsSkenderbeu100------
Sunday, 13/09/2015VllazniavsPartizani100------
Sunday, 20/09/2015FlamurtarivsVllaznia100------
Sunday, 27/09/2015VllazniavsLaci100------
Saturday, 03/10/2015VllazniavsKukësi100------
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia100------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana100------
Saturday, 31/10/2015BylisvsVllaznia100--11--
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta100------
Monday, 23/11/2015PartizanivsVllaznia100------
Saturday, 28/11/2015VllazniavsFlamurtari100------
Wednesday, 02/12/2015LacivsVllaznia100------
Sunday, 06/12/2015KukësivsVllaznia100------
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni100------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia100--1---
Wednesday, 23/12/2015VllazniavsBylis100------
Saturday, 30/01/2016VllazniavsSkenderbeu100------
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia100------
Saturday, 13/02/2016VllazniavsPartizani100------
Sunday, 21/02/2016FlamurtarivsVllaznia100------
Saturday, 27/02/2016VllazniavsLaci100------
Saturday, 05/03/2016VllazniavsKukësi100------
Wednesday, 09/03/2016TerbunivsVllaznia100------
Sunday, 13/03/2016VllazniavsTirana100------
Sunday, 20/03/2016BylisvsVllaznia100--1---
Saturday, 02/04/2016SkenderbeuvsVllaznia100------
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta100------
Sunday, 17/04/2016PartizanivsVllaznia100------
Monday, 25/04/2016VllazniavsFlamurtari100------
Saturday, 30/04/2016LacivsVllaznia101------
Games total3001--31--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1616----31--
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia22--------
Career Total1818----31--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaPortier