HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Team statistics - Vllaznia
General
Matches played: 26
Win: 10
Draw: 5
Lost: 11
Highest home win:
Vllaznia - Kamza

4-0
Highest home lost:
Vllaznia - Skenderbeu

0-2
Highest away win:
Apolonia - Vllaznia

1-4
Highest away lost:
Skenderbeu - Vllaznia

2-1
Goals
Goals for: 39
Goals for per match: 1.5
Goals against: 33
Goals against per match: 1.27
No goals against: 7
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 46
Goals per match: 3.54
Goals for27
Goals for per match: 2.08
Goals against19
Goals against per match: 1.46
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 26
Goals per match: 2
Goals for12
Goals for per match: 0.92
Goals against14
Goals against per match: 1.08
Goals per matchday