HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Alen SHERRIAlen SHERRI  Republika e Shqiperise15. Dhjetor 1997 (26)----------
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (34)99----1---
 Jasmin AgovicJasmin Agovic  Montenegro, Republic of13. Shkurt 1991 (33)2222----2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (28)16106-1-------
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (31)13112-1-------
 Landry MULEMOLandry MULEMO  Congo, Democratic Republic of 17. Shtator 1986 (37)413---1-----
 Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (28)1815341-3-----
 Ditmar BICIDitmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (35)2626----8-----
 Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (41)23185-1-3-----
 Stefan CicmilStefan Cicmil  Montenegro, Republic of16. Gusht 1990 (33)19172111511---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 512311---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Yll HOXHAYll HOXHA  AbsenceRepublika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)725---------
 Arsid KRUJAArsid KRUJA  Republika e Shqiperise08. Qershor 1993 (30)8441--1-----
 Ivor WeitzerIvor Weitzer  AbsenceCroatia, Republic of24. Maj 1988 (35)9543--1-----
 Ardit KRYMIArdit KRYMI  Republika e Shqiperise02. Maj 1996 (27)2727-4--9---1-