HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Stefan Cicmil

Personal data

Picture of Stefan Cicmil
Nationality:Montenegro, Republic of Montenegro, Republic of
Name:Stefan Cicmil
Birthday (Age):16. Gusht 1990 (33)
Jersey Number:59
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday, 08/09/2016VllazniavsKukësi100--1-----
Monday, 12/09/2016PartizanivsVllaznia100--------
Sunday, 18/09/2016VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday, 24/09/2016KorabivsVllaznia100--------
Saturday, 01/10/2016SkenderbeuvsVllaznia100--------
Wednesday, 12/10/2016LuftetarivsVllaznia100--1-----
Monday, 17/10/2016VllazniavsLaci100--------
Sunday, 23/10/2016VllazniavsTeuta100--------
Sunday, 30/10/2016TiranavsVllaznia100--------
Sunday, 06/11/2016KukësivsVllaznia100--------
Sunday, 20/11/2016VllazniavsPartizani100--------
Friday, 25/11/2016FlamurtarivsVllaznia1001-------
Wednesday, 30/11/2016VllazniavsKorabi100--1-----
Saturday, 10/12/2016VllazniavsLuftetari100----1---
Wednesday, 14/12/2016LacivsVllaznia100-1------
Thursday, 22/12/2016VllazniavsTirana010--------
Friday, 27/01/2017VllazniavsKukësi101--1-----
Sunday, 19/03/2017VllazniavsTeuta010--------
Saturday, 06/05/2017SkenderbeuvsVllaznia100--11----
Games total172111511---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia1082111511---
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1717-14-811-1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia22----------
Career Total292722511322-1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMbrojtes