HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E shtunë, 10. Dhjetor 2016 - 16:00 h

VllazniaLuftetari
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 10 Dhjetor 2016
Match Time :16:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Ardian BEQIRI, Remzi SADIKU, Rejdi ZAIMI, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 900
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Autogol
 • 6' : Stefan Cicmil ( 1 )
  Demtim
  • 37' : Arlind KALAJA ( 1 )
   Gol
   • 13' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
   • 28' : Antonio MARKU ( 1 )
   • 24' : Artur Faifa Reginaldo ( 1 )
   • 74' : Artur Faifa Reginaldo ( 1 )
   Karton i verdhe
    • 53' : Oltion RAPA ( 1 )
    • 71' : Lejdi LICAJ ( 1 )
    • 94' : Brixhild BRAHIMAJ ( 1 )