HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Behar RAMADANI

Personal data

Picture of Behar RAMADANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Behar RAMADANI
Birthday (Age):06. Prill 1990 (34)
Jersey Number:16
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 17/09/2016LuftetarivsKorabi101--1-----
Saturday, 24/09/2016SkenderbeuvsLuftetari100--------
Saturday, 01/10/2016LuftetarivsLaci100-----1--
Wednesday, 12/10/2016LuftetarivsVllaznia100--1-----
Saturday, 05/11/2016LuftetarivsPartizani100--1-----
Sunday, 20/11/2016LuftetarivsFlamurtari100--------
Saturday, 26/11/2016LuftetarivsKorabi100--------
Saturday, 10/12/2016VllazniavsLuftetari101--------
Sunday, 18/12/2016TiranavsLuftetari100--------
Thursday, 22/12/2016LuftetarivsKukësi100--1-----
Saturday, 28/01/2017LuftetarivsPartizani100-----1--
Sunday, 12/02/2017LuftetarivsKorabi100--11----
Saturday, 25/02/2017LuftetarivsLaci101-----1--
Saturday, 04/03/2017LuftetarivsVllaznia010--------
Games total1313--51-3--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2019-20Luftetari------------
Kategoria Superiore 2018-19Luftetari------------
Kategoria Superiore 2017-18Luftetari22----------
Kategoria Superiore 2016-17Luftetari111012--51-3--
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia11-1--------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari33----21----
Kategoria 1 2011-12Luftetari22----1-----
Kategoria 1 2010-11Burreli22----------
Kategoria 1 2009-10Burreli99-2--21----
Career Total302915--103-3--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2019-202019-20LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10BurreliPLAYERS