HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 17 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Burreli [BUR]


 PLAYERS Played Starting line-up In Out
0 Julian BAJRAMAJ Julian BAJRAMAJ   Republika e Shqiperise 30. Shtator 1989 (29) 21 1 20 -
0 Oltion BALLUKU Oltion BALLUKU   Republika e Shqiperise - (-) 7 7 - 1
0 Besnik BEQIRI Besnik BEQIRI   Republika e Shqiperise 27. Qershor 1971 (47) 3 3 - -
0 Besmir BERBERI Besmir BERBERI   Republika e Shqiperise 27. Prill 1985 (33) 45 5 40 2
0 Altin BUNA Altin BUNA   Republika e Shqiperise - (-) 63 1 62 -
0 Arsid COBA Arsid COBA   Republika e Shqiperise 07. Qershor 1989 (29) 37 16 21 6
0 Ermir DIKA Ermir DIKA   Republika e Shqiperise 01. Dhjetor 1975 (43) 20 20 - -
0 Nikoll DOCI Nikoll DOCI   Republika e Shqiperise 18. Janar 1987 (31) - - - -
0 Rudolf DOCI Rudolf DOCI   Republika e Shqiperise 20. Korrik 1991 (27) 15 15 - -
0 Mikel FRISKU Mikel FRISKU   Republika e Shqiperise 07. Janar 1984 (35) 33 13 20 -
0 Dritan GJOKA Dritan GJOKA   Republika e Shqiperise - (-) 18 18 - 1
0 Enis HAXHIA Enis HAXHIA   Republika e Shqiperise 06. Dhjetor 1987 (31) 6 6 - -
0 Klevis HYSA Klevis HYSA   Republika e Shqiperise 06. Prill 1990 (28) 100 - 100 -
0 Ervis KADIU Ervis KADIU   Republika e Shqiperise 09. Shtator 1988 (30) 21 20 1 12
0 Seit KASMI Seit KASMI   Republika e Shqiperise 20. Shtator 1989 (29) - - - -
0 Elton KOLA Elton KOLA   Republika e Shqiperise 24. Shkurt 1993 (25) 168 7 161 3
0 Ergys MALLOTA Ergys MALLOTA   Republika e Shqiperise 16. Janar 1985 (34) 40 - 40 -
0 Henri MATA Henri MATA   Republika e Shqiperise 26. Prill 1986 (32) 2 2 - -
0 Lulezim META Lulezim META   Republika e Shqiperise 18. Tetor 1986 (32) 125 5 120 -
0 Kreshnik NDREU Kreshnik NDREU   Republika e Shqiperise 28. Shkurt 1988 (30) - - - -
0 Elvis NELI Elvis NELI   Republika e Shqiperise 27. Nentor 1987 (31) 262 1 261 -
0 Mirjan PEPA Mirjan PEPA   Republika e Shqiperise 01. Gusht 1988 (30) 74 13 61 2
0 Florian PJETRANI Florian PJETRANI   Republika e Shqiperise - (-) 136 14 122 4
0 Zenel RADAJ Zenel RADAJ   Republika e Shqiperise 15. Prill 1986 (32) 31 11 20 5
0 Behar RAMADANI Behar RAMADANI   Republika e Shqiperise 06. Prill 1990 (28) 19 19 - 4
0 Fation SALIAJ Fation SALIAJ   Republika e Shqiperise 30. Maj 1983 (35) - - - -
0 Alban SELMANI Alban SELMANI   Republika e Shqiperise 14. Janar 1988 (31) 60 - 60 -
0 Eduart TANUSHAJ Eduart TANUSHAJ   Republika e Shqiperise 20. Qershor 1983 (35) 12 12 - -
0 Armand TANUSHI Armand TANUSHI   Republika e Shqiperise 09. Qershor 1990 (28) 4 4 - 1
0 Fisnik VATA Fisnik VATA   Republika e Shqiperise 01. Tetor 1990 (28) - - - -
0 Astrit VOGLI Astrit VOGLI   Republika e Shqiperise - (-) 48 8 40 3
0 Sajmir XHETANI Sajmir XHETANI   Republika e Shqiperise 28. Qershor 1974 (44) 15 15 - -
Total