HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Ivor Weitzer  Absence

Personal data

Picture of Ivor Weitzer
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Ivor Weitzer
Birthday (Age):24. Maj 1988 (35)
Player Position:Mesfushor

Status

  Away
Absence:E enjte, 22. Dhjetor 2016 - 18. Java
Absence until:
Reason of absence:Mbyllje te kontrates me konsensus

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday, 08/09/2016VllazniavsKukësi010--------
Saturday, 24/09/2016KorabivsVllaznia010--------
Saturday, 01/10/2016SkenderbeuvsVllaznia100--------
Wednesday, 12/10/2016LuftetarivsVllaznia101--------
Monday, 17/10/2016VllazniavsLaci010--------
Sunday, 06/11/2016KukësivsVllaznia100--1-----
Sunday, 20/11/2016VllazniavsPartizani101--------
Friday, 25/11/2016FlamurtarivsVllaznia101--------
Saturday, 10/12/2016VllazniavsLuftetari010--------
Games total543--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia4131--1-----
Career Total4131--1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaMesfushor