HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2009-10
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ervis KRAJA  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (40)11----------
 Blazo RAJOVIC  Montenegro, Republic of26. Mars 1986 (38)11----------
 Dritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)11----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Enkel ALIKAJ  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1981 (42)1-1---------
 Amarildo BELISHA  Republika e Shqiperise11. Korrik 1981 (42)11----------
 Ari DJEPAXHIA  Republika e Shqiperise04. Tetor 1992 (31)1-1---------
 Edmond DOCI  Republika e Shqiperise01. Mars 1981 (43)11----------
 Ilir NALLBANI  Republika e Kosoves11. Korrik 1982 (41)11----1-----
 Safet OSJA  Republika e Shqiperise17. Tetor 1975 (48)11-1--------
 Ndricim SHTUBINA  Republika e Shqiperise18. Mars 1987 (37)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bekim BALAJ  Republika e Shqiperise11. Janar 1991 (33)11--1-------
 Sead HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina30. Janar 1983 (41)1-1---------
 James PHOENIX  United Kingdom of Great Britain15. Janar 1984 (40)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2-----