HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
Rezultatet - 1/4 Finale (16.02.2011 - 02.03.2011)

E mërkurë, 16.02.2011 - 5. Java
Show Events of MatchGrupi A14:00 hBylisTirana2 - 1 
 Grupi A14:00 hShkumbiniDinamo2 - 1 
Show Events of MatchGrupi B14:00 hVllazniaLaci2 - 0 
 Grupi B18:00 hSkenderbeuBesa1 - 3 
E mërkurë, 02.03.2011 - 5. Java
 Grupi B14:00 hBesaSkenderbeu2 - 2 
 Grupi A14:00 hTiranaBylis5 - 1 
 Grupi B14:00 hLaciVllaznia2 - 4 
 Grupi A18:00 hDinamoShkumbini2 - 1 (OT)Has match summary