HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ilion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (39)11----------
 Ivan GVOZDENOVIC  Serbia, Republic of19. Gusht 1978 (45)11----------
 Andi LILA  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1986 (38)11----------
 Tefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)11----------
 Elvis SINA  Republika e Shqiperise14. Nentor 1987 (36)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Jahmir HYKA  Republika e Shqiperise03. Gusht 1988 (35)11----------
 Erando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)11----------
 Gilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)11----------
 Gentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (37)1-1---------
 Mladen ZIZOVIC  Bosnia and Herzegovina27. Dhjetor 1980 (43)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bekim BALAJ  Republika e Shqiperise11. Janar 1991 (33)1-1---------
 Sabien LILAJ  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1989 (35)11----------
 Pero PEJIC  Croatia, Republic of28. Nentor 1982 (41)11--1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Miso KRSTICEVIC  Croatia, Republic of19. Shkurt 1958 (66)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer