HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 01 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
Match Schedule for Vllaznia Ical export

MD Date Time Home Team   Away TeamResult  
3 20.10.2010 15:30 h Terbuni - Vllaznia1-1 draw.png
3 03.11.2010 15:30 h Vllaznia - Terbuni5-0 thumbs_up.png
4 24.11.2010 14:00 h Elbasani - Vllaznia0-1 thumbs_up.png
4 08.12.2010 14:00 h Vllaznia - Elbasani4-0 thumbs_up.png
5 16.02.2011 14:00 h Vllaznia - Laci2-0 thumbs_up.png
5 02.03.2011 14:00 h Laci - Vllaznia2-4 thumbs_up.png
6 16.03.2011 16:00 h Vllaznia - Dinamo2-1 thumbs_up.png
6 06.04.2011 16:00 h Dinamo - Vllaznia1-0 thumbs_down.png