HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Match Schedule for VllazniaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
108.09.201621:00 hVllaznia - Kukësi0-0draw.png
212.09.201621:00 hPartizani - Vllaznia0-0draw.png
318.09.201615:00 hVllaznia - Flamurtari2-0thumbs_up.png
424.09.201616:00 hKorabi - Vllaznia0-0draw.png
501.10.201619:00 hSkenderbeu - Vllaznia3-0thumbs_down.png
612.10.201616:00 hLuftetari - Vllaznia1-1draw.png
717.10.201616:00 hVllaznia - Laci1-2thumbs_down.png
823.10.201615:00 hVllaznia - Teuta1-0thumbs_up.png
930.10.201616:00 hTirana - Vllaznia0-0draw.png
1006.11.201616:00 hKukësi - Vllaznia3-1thumbs_down.png
1120.11.201619:03 hVllaznia - Partizani1-1draw.png
1225.11.201620:00 hFlamurtari - Vllaznia0-1thumbs_up.png
1330.11.201619:00 hVllaznia - Korabi3-0thumbs_up.png
1404.12.201619:00 hVllaznia - Skenderbeu0-0draw.png
1510.12.201616:00 hVllaznia - Luftetari2-3thumbs_down.png
1614.12.201616:00 hLaci - Vllaznia1-0thumbs_down.png
1718.12.201616:00 hTeuta - Vllaznia0-0draw.png
1822.12.201616:00 hVllaznia - Tirana0-0draw.png
1927.01.201720:00 hVllaznia - Kukësi0-1thumbs_down.png
2005.02.201719:00 hPartizani - Vllaznia2-1thumbs_down.png
2111.02.201716:00 hVllaznia - Flamurtari3-2thumbs_up.png
2219.02.201716:00 hKorabi - Vllaznia0-2thumbs_up.png
2325.02.201719:00 hVllaznia - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
2404.03.201716:00 hLuftetari - Vllaznia0-0draw.png
2512.03.201716:00 hVllaznia - Laci1-0thumbs_up.png
2619.03.201719:00 hVllaznia - Teuta0-0draw.png
2731.03.201721:00 hTirana - Vllaznia1-2thumbs_up.png
2809.04.201718:00 hKukësi - Vllaznia0-0draw.png
2916.04.201721:00 hVllaznia - Partizani1-1draw.png
3022.04.201721:00 hFlamurtari - Vllaznia2-0thumbs_down.png
3129.04.201718:00 hVllaznia - Korabi1-1draw.png
3206.05.201721:00 hSkenderbeu - Vllaznia4-3thumbs_down.png
3310.05.201718:00 hVllaznia - Luftetari2-2draw.png
3415.05.201718:00 hLaci - Vllaznia3-0thumbs_down.png
3520.05.201719:30 hTeuta - Vllaznia1-0thumbs_down.png
3627.05.201719:00 hVllaznia - Tirana0-0draw.png