HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 27 - E premte, 31. Mars 2017 - 21:00 h

TiranaVllaznia
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 31 Mars 2017
Match Time :21:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
Match referee(s):Emirjon SINO, Kreshnik CJAPI, Renato MALAJ, Orges GRABOVA
 
Spektatore: 900
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 53' : Olsi GOCAJ ( 1 )
  Gol
  • 79' : Moktar CISSE ( 1 )
  • 82' : Erdenis GURISHTA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 14' : Olsi TEQJA ( 1 )
  • 10' : Endrit VRAPI ( 1 )
  • 33' : Florind BARDULLA ( 1 )
  • 49' : Ardit KRYMI ( 1 )