HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Match Schedule for FlamurtariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
107.09.201621:00 hSkenderbeu - Flamurtari2-1thumbs_down.png
211.09.201621:00 hFlamurtari - Luftetari5-0thumbs_up.png
318.09.201615:00 hVllaznia - Flamurtari2-0thumbs_down.png
424.09.201619:00 hFlamurtari - Teuta0-0draw.png
502.10.201619:00 hTirana - Flamurtari3-0thumbs_down.png
612.10.201619:00 hFlamurtari - Kukësi1-1draw.png
717.10.201619:00 hPartizani - Flamurtari4-0thumbs_down.png
822.10.201616:00 hLaci - Flamurtari1-1draw.png
930.10.201616:00 hFlamurtari - Korabi3-1thumbs_up.png
1005.11.201619:00 hFlamurtari - Skenderbeu2-0thumbs_up.png
1120.11.201616:00 hLuftetari - Flamurtari1-1draw.png
1225.11.201620:00 hFlamurtari - Vllaznia0-1thumbs_down.png
1330.11.201619:00 hTeuta - Flamurtari1-2thumbs_up.png
1406.12.201619:00 hFlamurtari - Tirana1-0thumbs_up.png
1510.12.201616:00 hKukësi - Flamurtari1-0thumbs_down.png
1614.12.201619:00 hFlamurtari - Partizani1-1draw.png
1718.12.201619:00 hFlamurtari - Laci1-0thumbs_up.png
1822.12.201616:00 hKorabi - Flamurtari1-0thumbs_down.png
1928.01.201716:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_down.png
2006.02.201719:00 hFlamurtari - Luftetari2-1thumbs_up.png
2111.02.201716:00 hVllaznia - Flamurtari3-2thumbs_down.png
2219.02.201719:00 hFlamurtari - Teuta0-1thumbs_down.png
2326.02.201719:00 hTirana - Flamurtari0-0draw.png
2405.03.201719:00 hFlamurtari - Kukësi1-1draw.png
2511.03.201719:00 hPartizani - Flamurtari2-1thumbs_down.png
2618.03.201716:00 hLaci - Flamurtari1-0thumbs_down.png
2701.04.201721:00 hFlamurtari - Korabi6-0thumbs_up.png
2810.04.201721:00 hFlamurtari - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
2916.04.201718:00 hLuftetari - Flamurtari1-2thumbs_up.png
3022.04.201721:00 hFlamurtari - Vllaznia2-0thumbs_up.png
3130.04.201721:00 hTeuta - Flamurtari0-0draw.png
3206.05.201721:00 hFlamurtari - Tirana2-0thumbs_up.png
3310.05.201718:00 hKukësi - Flamurtari1-0thumbs_down.png
3415.05.201721:00 hFlamurtari - Partizani1-1draw.png
3520.05.201719:30 hFlamurtari - Laci0-0draw.png
3627.05.201719:00 hKorabi - Flamurtari0-3thumbs_up.png