HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 18 Shkurt 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (28)55--------
 Alen SHERRIAlen SHERRI  Republika e Shqiperise15. Dhjetor 1997 (20)66--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sedat BERISHASedat BERISHA  Macedonia, the former Yugoslav23. Shtator 1989 (28)33--1-------
 Armenis KukajArmenis Kukaj  Republika e Shqiperise11. Gusht 1997 (20)------------
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (28)33----------
 Denis MilotiDenis Miloti  Republika e Shqiperise03. Korrik 1998 (19)------------
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (22)44----------
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (25)77----------
 Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (22)761---------
 Samet RuqiSamet Ruqi  Republika e Shqiperise10. Maj 1995 (22)11----------
 Nuredeen ORELESINuredeen ORELESI  Nigeria, Federal Republic of10. Prill 1989 (28)1010----1-----
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (28)99-------2--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-1--2--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Endi BrahimiEndi Brahimi  02. Janar 1998 (20)------------
 Zabit MehmedajZabit Mehmedaj  Republika e Shqiperise16. Prill 1996 (21)------------
 Ergis MERSINIErgis MERSINI  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (28)33----1-----
 Sinisha RajçeviqSinisha Rajçeviq  Republika e Shqiperise09. Korrik 1998 (19)------------
 Ardit KRYMIArdit KRYMI  Republika e Shqiperise02. Maj 1996 (21)66-1--2-----
 Florind BARDULLAFlorind BARDULLA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1992 (25)8441--1-----