HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Ernest GJOKA


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Ernest GJOKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ernest GJOKA
Birthday (Age): 25. Janar 1970 (54)
Function / PositionTranjer

Status

  Absence
Absence:
Absence until:
Reason of absence:

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria Superiore 2011-12Tomori2
Kategoria Superiore 2011-12Kamza6
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia-
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari4
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari12
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari4
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari1
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi7
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia13
Career Total49

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriTranjer
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaTranjer
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaTranjer
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariTranjer
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariTranjer
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariTranjer
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariTranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiTranjer
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaTranjer