HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 18 Nentor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Rezultatet - Java 26 (10.05.2013 - 11.05.2013)

E enjte, 09.05.2013 - 26. Java
Show Events of Match 18:00 hTomoriTeuta4 - 1  ST
E premte, 10.05.2013 - 26. Java
Show Events of Match 18:00 hLaciTirana0 - 0  FSL
E shtunë, 11.05.2013 - 26. Java
  18:00 hApoloniaFlamurtari0 - 0   LP
Show Events of Match 18:00 hBylisBesa1 - 1  -
Show Events of Match 18:00 hKukësiSkenderbeu4 - 3  ZEY
Show Events of Match 18:00 hLuftetariShkumbini1 - 2   LUFT
Show Events of Match 18:00 hVllazniaKastrioti2 - 0   LB