HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 14 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Rezultatet - Java 24 (26.04.2013 - 27.04.2013)

E premte, 26.04.2013 - 24. Java
Show Events of Match 18:00 hSkenderbeuKastrioti2 - 0  SK
E shtunë, 27.04.2013 - 24. Java
Show Events of Match 17:00 hVllazniaBesa0 - 1  LB
Show Events of Match 17:00 hKukësiFlamurtari6 - 1  ZEY
Show Events of Match 17:00 hApoloniaTirana0 - 0  LP
Show Events of Match 17:00 hBylisTeuta1 - 2  -
Show Events of Match 17:00 hLuftetariTomori2 - 2  LUFT
Show Events of Match 17:00 hLaciShkumbini1 - 0  FSL