HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for ShkumbiniIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
1 FSP 26.08.201218:00 hShkumbini - Teuta0-1thumbs_down.png
events.png2 SS 02.09.201218:00 hTirana - Shkumbini3-0thumbs_down.png
events.png3- 16.09.201215:00 hShkumbini - Besa1-0thumbs_up.png
events.png4 FL 22.09.201218:00 hFlamurtari - Shkumbini1-1draw.png
events.png5- 30.09.201215:00 hShkumbini - Kastrioti1-1draw.png
events.png6 SK 06.10.201218:00 hSkenderbeu - Shkumbini2-0thumbs_down.png
events.png7- 20.10.201215:00 hShkumbini - Kukësi1-1draw.png
events.png8 LB 28.10.201218:00 hVllaznia - Shkumbini1-0thumbs_down.png
9- 03.11.201215:00 hShkumbini - Apolonia0-0draw.png
events.png10- 10.11.201215:00 hBylis - Shkumbini2-0thumbs_down.png
events.png11- 18.11.201215:00 hShkumbini - Laci1-1draw.png
12- 24.11.201215:00 hTomori - Shkumbini0-0draw.png
events.png13- 01.12.201215:00 hShkumbini - Luftetari2-1thumbs_up.png
events.png14- 10.02.201315:00 hTeuta - Shkumbini3-0thumbs_down.png
events.png15- 17.02.201315:00 hShkumbini - Tirana1-0thumbs_up.png
16- 24.02.201315:00 hBesa - Shkumbini1-1draw.png
events.png17- 02.03.201315:00 hShkumbini - Flamurtari0-3thumbs_down.png
18 KA 09.03.201315:00 hKastrioti - Shkumbini1-0thumbs_down.png
19- 17.03.201315:00 hShkumbini - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
events.png20- 30.03.201315:00 hKukësi - Shkumbini5-1thumbs_down.png
events.png21- 07.04.201315:00 hShkumbini - Vllaznia1-0thumbs_up.png
events.png22 LP 13.04.201315:00 hApolonia - Shkumbini1-1draw.png
23- 20.04.201315:00 hShkumbini - Bylis2-1thumbs_up.png
events.png24- 27.04.201317:00 hLaci - Shkumbini1-0thumbs_down.png
events.png25- 04.05.201318:00 hShkumbini - Tomori2-1thumbs_up.png
events.png26- 11.05.201318:00 hLuftetari - Shkumbini1-2thumbs_up.png