HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E shtunë, 22. Shtator 2012 - 18:00 h

FlamurtariShkumbini
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 22 Shtator 2012
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Andi KOCI, Fatmir ELEZI, Servet BOGDANI, Fatmir LAMA
 
Spektatore: 3.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 50' : Migen MEMELLI ( 1 )
   Gol
    • 81' : Arvis GJATA ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 31' : Blazo RAJOVIC ( 1 | Faull )
    • 58' : Migen MEMELLI ( 1 | Faull )
    • 82' : Taulant KUQI ( 1 | Faull )
    • 87' : Klejdis BRANICA ( 1 | Faull )
    • 95' : Daniel RAMAZANI ( 1 | Faull )