HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Kukësi [KUK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)1212----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Vilson LILAVilson LILA  Republika e Shqiperise26. Tetor 1989 (34)1-1---------
0Lucas Damian MALACARNELucas Damian MALACARNE  Argentina, Argentine Republic25. Nentor 1988 (35)4311--1-----
5Julian BRAHJAJulian BRAHJA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1980 (43)1010-12-41----
13Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (40)1212----1-----
14Igli ALLMUCAIgli ALLMUCA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1980 (43)1212--3-2--4--
22Roland PEQINIRoland PEQINI  Republika e Shqiperise25. Nentor 1990 (33)1313-1--6-----
24Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (34)1091-2-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-151-4--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (35)11833--2-----
6Luko BISKUPLuko BISKUP  Croatia, Republic of14. Qershor 1981 (42)117421-1-----
7Gerhard PROGNIGerhard PROGNI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1986 (37)1313-46-------
8Gentian MANUKAGentian MANUKA  Republika e Shqiperise02. Gusht 1991 (32)84411-1-----
11Sokol MZIUSokol MZIU  - (-)312---------
19Enkel ALIKAJEnkel ALIKAJ  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1981 (42)119262-1-----
20Yll HOXHAYll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)99-33-3-1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 20-23114--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Julian MALOJulian MALO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1985 (39)11----11----
9Lazar POPOVICLazar POPOVIC  - (-)1212-415-1-----
10Enco MALINDIEnco MALINDI  Republika e Shqiperise15. Janar 1988 (36)1037-2-------
32Matteo PRANDELLIMatteo PRANDELLI  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 37-25214--
 Stafi i Kukësi [Kukësi]

 Funksioni
Armando CUNGUArmando CUNGU  Republika e Shqiperise23. Prill 1973 (51)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer