HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Tomori [TOM]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Egland HAXHOEgland HAXHO  Republika e Shqiperise10. Nentor 1988 (35)----------
0Josel SHTREPIJosel SHTREPI  - (-)11--------
1Ervin LLANIErvin LLANI  Republika e Shqiperise24. Prill 1983 (41)99----3---
12Klajdi KUKAKlajdi KUKA  Republika e Shqiperise29. Mars 1990 (34)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Andi BAKIASIAndi BAKIASI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1988 (35)1-1---------
0Laert BEJKOLaert BEJKO  - (-)22-1--------
0Rigers HYSKORigers HYSKO  - (-)44--212-----
0Charles OFOYENCharles OFOYEN  26. Korrik 1985 (38)1010--11------
0Ervin REXHAErvin REXHA  Republika e Shqiperise01. Nentor 1991 (32)1111-1--2-----
0Shaqir STAFAShaqir STAFA  Republika e Shqiperise23. Prill 1987 (37)22----------
0Adekunbi SUNDAYAdekunbi SUNDAY  - (-)321---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 327-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0James ADENIYIJames ADENIYI  - (-)44--1-------
0Gjon ARBRIGjon ARBRI  - (-)------------
0Spartak ELMAZISpartak ELMAZI  - (-)88--1-1-----
0Klevis GJONIKlevis GJONI  Republika e Shqiperise- (-)22----------
0Pllumb JUSUFIPllumb JUSUFI  Croatia, Republic of10. Shkurt 1988 (36)22-1--------
0Fation KARAMANIFation KARAMANI  - (-)541-1-------
0Maringlen KULEMaringlen KULE  Republika e Shqiperise12. Mars 1983 (41)11----------
0Jurgen MUMAJESIJurgen MUMAJESI  - (-)------------
0Mario MUZHAJMario MUZHAJ  - (-)44-12-1-----
0Berjon MYZYRIBerjon MYZYRI  - (-)1-1---------
0Doraldo PAJADoraldo PAJA  Republika e Shqiperise30. Dhjetor 1991 (32)11----------
0Ervin SULEJMANiErvin SULEJMANi  Republika e Shqiperise- (-)55---1------
6Bledar HODOBledar HODO  Republika e Shqiperise21. Qershor 1985 (39)66----1-----
10Klevis ROSHIKlevis ROSHI  Republika e Shqiperise11. Korrik 1984 (40)------------
11Viktor GJYLAViktor GJYLA  Republika e Shqiperise11. Maj 1982 (42)------------
16Gersi ARBRIGersi ARBRI  - (-)88----3--1--
18Enea ISUFIEnea ISUFI  - (-)431---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8313--1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Algert AVDOAlgert AVDO  - (-)1-1---------
0Erlis FRASHERIErlis FRASHERI  Republika e Shqiperise19. Maj 1988 (36)431---1-----
0Aldo MITRAJAldo MITRAJ  Republika e Shqiperise12. Janar 1987 (37)44--5-1-----
0Kehinde OWOEYEKehinde OWOEYE  - (-)541-2-------
0Dardan ROGOVADardan ROGOVA  Republika e Kosoves09. Gusht 1990 (33)------------
0Hariz SHUSHKUHariz SHUSHKU  Republika e Shqiperise12. Janar 1990 (34)------------
0Enri TAFAJEnri TAFAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)44----------
0Jurica VRUCINAJurica VRUCINA  - (-)1-1-------1-
9Vangjel MILEVangjel MILE  Republika e Shqiperise01. Korrik 1986 (38)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 15315--11-
 Stafi i Tomori [Tomori]

 Funksioni