HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 16 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Stadiumi

Venue data
Short Name: LUFT
Adresa:Gjirokaster,
,
,
Republika e Shqiperise 
Max. Capacity: 8500

Club picture
Stadiumi
Google maps
Directions from:
Venue Description

Stadiumi "LUFTETARI", njihej me emrin "Subi Bakiri"

Ekipet e Klubit
Next scheduled games
E shtunë, 19. Tetor 2019
14:00Kategoria Superiore 2019-20 Luftetari- Bylis
E diel, 27. Tetor 2019
13:00Kategoria Superiore 2019-20 Luftetari- Tirana
E mërkurë, 05. Shkurt 2020
13:00Kupa e Shqiperise 2019-20 Luftetari- Apolonia