HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Kastrioti [KAS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Shpetim CITOZIShpetim CITOZI  - (-)----------
0Shpëtim MOCKAShpëtim MOCKA  Republika e Shqiperise20. Tetor 1989 (34)88------1-
12Alfred OSMANIAlfred OSMANI  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1983 (41)44--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ----1-
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Erjon 'Gani' XHAFAErjon 'Gani' XHAFA  - (-)55----1-----
0Arsen SYKAJArsen SYKAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1990 (34)1212--1-------
2Fatmir CACAFatmir CACA  Republika e Shqiperise28. Maj 1985 (39)1111----1-----
3Dejan OGNJANOVICDejan OGNJANOVIC  - (-)------------
5Rigers HOXHARigers HOXHA  Republika e Shqiperise03. Shtator 1985 (38)9722-11-----
12Isidor SEKSERIIsidor SEKSERI  Republika e Shqiperise19. Nentor 1986 (37)66-12-2-----
16Erjon XHAFAErjon XHAFA  Republika e Shqiperise29. Qershor 1986 (37)981---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 315--1--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Sermiran CELASermiran CELA  Republika e Shqiperise01. Janar 1989 (35)77-12-------
0Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)1111-22-------
0Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (39)33-11-1-----
0Artan KARAPICIArtan KARAPICI  Republika e Shqiperise19. Prill 1980 (44)99--2-------
0Nemanja LAZICNemanja LAZIC  - (-)4311--1-----
0Vasilije PRODANOVICVasilije PRODANOVIC  - (-)22----------
0Stivi SHABAJStivi SHABAJ  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (31)624-1-1-----
4Asion DAJAAsion DAJA  Republika e Shqiperise14. Mars 1990 (34)55--1-1-----
11Erald TURDIUErald TURDIU  Republika e Shqiperise15. Korrik 1984 (39)1111-12-1--1--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 14110--2--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Archi FATAKIArchi FATAKI  - (-)98113-------
0Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)54111-------
0Eduard TANUSHIEduard TANUSHI  Republika e Shqiperise20. Qershor 1983 (40)413---1-----
0Guido TEPSHIGuido TEPSHI  Republika e Shqiperise08. Prill 1991 (33)------------
9Ardit SHEHAJArdit SHEHAJ  Republika e Shqiperise23. Shtator 1990 (33)53212-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 20113--2--
 Stafi i Kastrioti [Kastrioti]

 Funksioni
Shaban DOLLAKUShaban DOLLAKU  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer