HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2014-15
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ervin HALLUNAJErvin HALLUNAJ  - (-)----------
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (34)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elvin BEQIRIElvin BEQIRI  Republika e Shqiperise27. Shtator 1980 (43)11----------
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)11----------
 Esin HAKAJEsin HAKAJ  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1996 (27)11----------
 Ervis KRAJAErvis KRAJA  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (40)------------
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (32)------------
 Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (28)11----------
 Arsen SYKAJArsen SYKAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1990 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Florind BARDULLAFlorind BARDULLA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1992 (31)------------
 Erald CINARIErald CINARI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1996 (27)1-1---------
 Bekim DEMABekim DEMA  Republika e Shqiperise30. Mars 1993 (31)11-1--------
 Arsen HAJDARIArsen HAJDARI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1989 (35)11-1------1-
 Arlind KALAJAArlind KALAJA  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1995 (28)11----------
 Ardit KRYMIArdit KRYMI  Republika e Shqiperise02. Maj 1996 (27)11----1-----
 Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)11----1-----
 Ndricim SHTUBINANdricim SHTUBINA  Republika e Shqiperise18. Mars 1987 (37)1-1---------
 Alsid TAFILIAlsid TAFILI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1987 (36)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2---1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arenc DIBRAArenc DIBRA  Republika e Shqiperise11. Maj 1990 (33)------------
 Sebastian SOSASebastian SOSA  Uruguay, Eastern Republic of13. Mars 1994 (30)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2---1-
 Stafi i Vllaznia [Vllaznia]

 Funksioni
Baldo RAINERIBaldo RAINERI  Italy, Italian Republic24. Shtator 1962 (61)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer