HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Team Info - Apolonia
Apolonia
Address:Apolonia, Address: Stadiumi Loni Papuciu, Fier – Albania, ,  Fier, Republika e Shqiperise 
Telephone:+355 64 22183
Fax:+355 64 23109
Club Name:Apolonia
Team Name:Apolonia
Short Name:APO

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2020-21 Kategoria Superiore 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2019-20 Kupa e Shqiperise 4 6 0 3/1/2 11:5 26
2018-19 Kupa e Shqiperise 10 4 0 3/0/1 6:5 26
2018-19 Kategoria 1 15 18 20 5/5/8 12:14 0
2017-18 Kupa e Shqiperise 23 2 0 0/1/1 2:4 26
2016-17 Kategoria 1 10 0 11 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 12 18 22 6/4/8 18:18 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 12 4 0 3/0/1 6:5 28
2016-17 Kategoria 1 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2015-16 Kategoria 1 6 27 46 14/4/9 42:26 0
2015-16 Kupa e Shqiperise 11 4 0 1/2/1 4:4 28
2014-15 Kupa e Shqiperise 8 2 0 0/1/1 2:5 19
2014-15 Kategoria Superiore 9 36 25 7/4/25 18:54 32
2013-14 Kategoria 1 2 30 56 14/14/2 37:14 27
2012-13 Kategoria Superiore 14 26 13 1/10/15 15:38 37
2011-12 Kategoria Superiore 3 1 0 1/0/0 3:0 0
2011-12 Kupa e Shqiperise 10 6 9 3/0/3 13:12 0
2011-12 Kategoria Superiore 12 26 21 5/6/15 27:46 34
2010-11 Kupa e Shqiperise 28 2 1 0/1/1 1:2 0
2010-11 Kategoria 1 4 27 53 16/5/6 44:27 25
2009-10 Kategoria Superiore 11 33 38 10/8/15 36:43 34