HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
Rezultatet - Java 18 (04.03.2017)

E shtunë, 04.03.2017 - 18. Java
Grupi A16:00 hBesaKastrioti0 - 1 
Grupi A16:00 hBurreliKamza1 - 1 
Grupi A16:00 hIliriaErzeni1 - 3 
Grupi A16:00 hShenkolliBeselidhja1 - 3 
Grupi A16:00 hTerbuniMamurras1 - 0 
Grupi B16:00 hBylisApolonia1 - 0 
Grupi B16:00 hDinamoTurbina0 - 1 
Grupi B16:00 hElbasaniTomori1 - 0 
Grupi B16:00 hLushnjaPogradeci0 - 1 
Grupi B16:00 hShkumbiniSopoti0 - 0