HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Elbasani2918561459
2same(2)Apolonia29141322355
3same(3)Terbuni2914781749
4same(4)Butrinti29135111244
5same(5)Tomori2912512-841
6up(7)Shkumbini2911711040
7down(6)Pogradeci2910910039
8up(9)Burreli2910910-239
9down(8)Dinamo299119238
10same(10)Luftetari2910712-437
11up(13)Veleciku2910415-934
12down(11)Ada2810414-1334
13up(14)Kamza2910415-1534
14down(12)Mamurras2811611-133
15same(15)Himara299614-333
16same(16)Albpetrol296617-1324


Champions Champions League Qualification Champions League Europa League UI Cup Relegation