HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Terbuni [TER]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Bruno BEJLERIBruno BEJLERI  - (-)----------
 Denis GUGADenis GUGA  - (-)----------
 Dashamir XHIKADashamir XHIKA  Republika e Shqiperise23. Maj 1989 (35)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Juxhin BERBERIJuxhin BERBERI  - (-)------------
 Andi CEKAAndi CEKA  - (-)----1-------
 Akil DIMOAkil DIMO  Republika e Shqiperise25. Maj 1990 (34)------------
 Albert DODAAlbert DODA  - (-)------------
 Bruno KEPIBruno KEPI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1989 (34)----1-------
 Klajdi KODRAKlajdi KODRA  - (-)------------
 Vilson LILAVilson LILA  Republika e Shqiperise26. Tetor 1989 (34)------------
 Lorenc MARKULorenc MARKU  - (-)------------
 Arber MONEArber MONE  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Yrzen NURCJAYrzen NURCJA  - (-)------------
 Igor Rodrigues Martins MAURICIOIgor Rodrigues Martins MAURICIO  - (-)------------
 Raimond SHALARaimond SHALA  Republika e Shqiperise15. Prill 1983 (41)----1-------
 Klodian SULOLLARIKlodian SULOLLARI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1989 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klodian BAKUKlodian BAKU  - (-)------------
 Enton ALLMETAEnton ALLMETA  - (-)------------
 Okelian BAZEOkelian BAZE  Republika e Shqiperise24. Prill 1991 (33)------------
 Matheus De LACERDAMatheus De LACERDA  - (-)------------
 Mark DODAJMark DODAJ  - (-)------------
 Bedri GRECABedri GRECA  - (-)------------
 Enea ISUFIEnea ISUFI  - (-)------------
 Milos JEVDJEVICMilos JEVDJEVIC  Montenegro, Republic of- (-)------------
 Kol KAMSHIKol KAMSHI  - (-)------------
 Benard KOLPRECIBenard KOLPRECI  - (-)------------
 Ervin MALASIErvin MALASI  Republika e Shqiperise10. Gusht 1986 (37)------------
 Alban MEHMETIAlban MEHMETI  Republika e Kosoves- (-)------------
 Migen METANIMigen METANI  Republika e Shqiperise05. Maj 1989 (35)------------
 Donald SALIAJDonald SALIAJ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mustafa AGASTRAMustafa AGASTRA  - (-)----2----2--
 Wilfrido GAONAWilfrido GAONA  - (-)------------
 Igli GJECIIgli GJECI  - (-)------------
 Sokol MZIUSokol MZIU  - (-)------------
 Eduart NDOCIEduart NDOCI  - (-)------------
 Bruno Santiago FISTORIBruno Santiago FISTORI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5----2--
 Stafi i Terbuni [Terbuni]

 Funksioni
Shahin BERBERIShahin BERBERI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer