HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Elbasani2818551559
2same(2)Apolonia28141312555
3same(3)Terbuni2813781546
4up(6)Butrinti28125111141
5down(4)Tomori2812511-741
6up(8)Pogradeci281099339
7down(5)Shkumbini2811611039
8down(7)Dinamo289118338
9same(9)Burreli289910-336
10same(10)Luftetari289712-734
11same(11)Ada2710413-1234
12same(12)Mamurras2711511-132
13same(13)Veleciku289415-1031
14same(14)Kamza289415-1631
15same(15)Himara288614-430
16same(16)Albpetrol286616-1224


Champions Champions League Qualification Champions League Europa League UI Cup Relegation