HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Apolonia110033
2same(2)Kamza110023
-same(2)Pogradeci110023
4same(4)Veleciku110013
5same(5)Albpetrol110013
-same(5)Elbasani110013
7same(7)Tomori110013
8same(8)Burreli101001
9same(9)Dinamo1001-10
10same(10)Butrinti1001-10
-same(10)Terbuni1001-10
12same(12)Himara1001-10
13same(13)Ada1001-20
-same(13)Luftetari1001-20
15same(15)Shkumbini1001-30
16same(16)Mamurras10100-5


Champions Champions League Qualification Champions League Europa League UI Cup Relegation