HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Veleciku [VEL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Neritan DORZAJNeritan DORZAJ  - (-)----------
 Aldair FISHTAAldair FISHTA  Republika e Shqiperise03. Shtator 1990 (33)----------
 Suad SUKAJSuad SUKAJ  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arsen BANUSHAJArsen BANUSHAJ  - (-)------------
 Besard COKAJBesard COKAJ  - (-)------------
 Evans COLAJEvans COLAJ  - (-)------------
 Frederik HILAFrederik HILA  - (-)------------
 Enis IBRAJEnis IBRAJ  - (-)------------
 Mahir ISHMAKUMahir ISHMAKU  - (-)------------
 Valmir KUKAJValmir KUKAJ  - (-)------------
 Ersi LAMIErsi LAMI  - (-)------------
 Fatbardh MANAJFatbardh MANAJ  - (-)------------
 Tauland NIKSHIQITauland NIKSHIQI  - (-)----1-------
 Sllagjan RAJCEVIQSllagjan RAJCEVIQ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Denis COKAJDenis COKAJ  - (-)------------
 Andi FISHTAAndi FISHTA  - (-)----1-------
 Senad LEKAJSenad LEKAJ  - (-)------------
 Damjan MICULIDamjan MICULI  - (-)------------
 Izmirald OSMANIIzmirald OSMANI  - (-)------------
 Besart PEPOSHIBesart PEPOSHI  - (-)------------
 Ervis PLISHTAErvis PLISHTA  - (-)------------
 Admir UJKAJAdmir UJKAJ  - (-)------------
 Ersil YMERAJErsil YMERAJ  - (-)------------
 Kledian ZYMERIKledian ZYMERI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Samet HEPAJSamet HEPAJ  - (-)------------
 Admir HYSAJAdmir HYSAJ  - (-)------------
 Florjan ISUFIFlorjan ISUFI  - (-)------------
 Gazmir KURTAJGazmir KURTAJ  - (-)----1-------
 Glaodian YMERIGlaodian YMERI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-------
 Stafi i Veleciku [Veleciku]

 Funksioni
Kreshnik KREPIKreshnik KREPI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer