HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 17 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Team statistics - Apolonia
General
Matches played: 13
Win: 4
Draw: 4
Lost: 5
Highest home win:
Apolonia - Turbina

3-0
Highest home lost:
Apolonia - Elbasani

0-2
Highest away win:
Elbasani - Apolonia

1-2
Highest away lost:
Bylis - Apolonia

1-0
Goals
Goals for: 8
Goals for per match: 0.62
Goals against: 8
Goals against per match: 0.62
No goals against: 6
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 9
Matches played: 7
Total goals (for and against): 9
Goals per match: 1.29
Goals for5
Goals for per match: 0.71
Goals against4
Goals against per match: 0.57
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 9
Matches played: 6
Total goals (for and against): 7
Goals per match: 1.17
Goals for3
Goals for per match: 0.5
Goals against4
Goals against per match: 0.67
Goals per matchday