HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Pogradeci6226202445:1728
2same(2)Tomori5326172743:2221
3same(3)Kamza5126149334:1618
4same(4)Apolonia5026155640:2416
5same(5)Beselidhja4926147534:1519
6same(6)Mamurras39261231122:220
7up(9)Burreli34261041225:29-4
8up(10)Luftetari3426971019:29-10
9down(7)Lushnja33261031331:2110
10down(8)Gramozi32261021428:40-12
11same(11)Ada3026931435:39-4
12up(15)Gramshi2726761319:29-10
13down(12)Terbuni2726761319:33-14
14down(13)Vlora2626751425:37-12
15down(14)Bilisht Sport2526741528:53-25
16same(16)Partizani1626441814:35-21


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation