HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Mamurras [MAM]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Dritan Malaj  - (-)44----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Enton ALLMETA  - (-)------------
 Edion BACI  Republika e Shqiperise- (-)44----2-----
 Parid BERDUFI  Republika e Shqiperise25. Shtator 1985 (38)1-1---------
 Bletin DOCI  - (-)------------
 Albi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)33----------
 Fathon GJANA  - (-)------------
 Erid GJONI  - (-)------------
 SAjmir HASANAJ  - (-)------------
 Klodian HYSA  - (-)------------
 Milson IMERI  - (-)------------
 Kreshnik IVANAJ  Republika e Shqiperise27. Janar 1982 (42)44-12-1-----
 Edison MATRAKU  - (-)431---------
 Endri RENXA  Republika e Shqiperise24. Shkurt 1986 (38)22----------
 Elvis SHARRA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-4-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erikson AGA  - (-)------------
 Odeon BERDUFI  Republika e Shqiperise20. Tetor 1990 (33)2-2---------
 Salvador GJONI  - (-)------------
 Igles HADILI  - (-)------------
 Bledar KOTORRI  Republika e Shqiperise- (-)33-2--------
 Vilson LILA  Republika e Shqiperise26. Tetor 1989 (34)44----1-----
 Mateos METAJ  - (-)3211--1-----
 Dritan NDRECA  - (-)------------
 Ergys REXHA  Republika e Shqiperise11. Janar 1998 (26)11----------
 Luciano SHKEMBI  - (-)------------
 Astrit VOGLI  Republika e Shqiperise- (-)422---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-6-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sokol MZIU  - (-)44--2-2-----
 Arber NDOJI  - (-)211---------
 Ilir NDOJI  - (-)1-1---------
 DEd NDRECA  - (-)33-11-------
 Sajmir XHETANI  Republika e Shqiperise28. Qershor 1974 (50)321---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-9-----