HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Gramshi [GRA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Efstrat BILLA  Republika e Shqiperise- (-)44----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Eriald BALLA  - (-)------------
 Armand CEKRAZI  - (-)22-11-------
 Klaudio HOXHA  Republika e Shqiperise- (-)1-1---1-----
 Mardian KACOLLJA  Republika e Shqiperise29. Maj 1983 (41)11-----1----
 Ledio KOCI  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
 Endrien MAGANI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1991 (33)11----------
 Elis METAJ  Republika e Shqiperise- (-)33----1-----
 Roland PEQINI  Republika e Shqiperise25. Nentor 1990 (33)44----2-----
 Ervin SHKOZA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-51----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sajmir BARDHI  Republika e Shqiperise- (-)413---------
 Elvis BITRA  - (-)11----------
 Bledian CEKA  - (-)11----1-----
 Endri DUKA  Republika e Shqiperise07. Tetor 1987 (36)44----------
 Klodian KARAJ  - (-)44----1-----
 Fation LATIFI  - (-)------------
 Alfred SALLIU  Republika e Shqiperise- (-)431---1-----
 Leonard SHULI  - (-)------------
 Lorenc TRASHI  Republika e Shqiperise- (-)44-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-81----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ervis KAFAZi  Republika e Shqiperise- (-)33----11----
 Dejan LESKAROVSKI  Macedonia, the former Yugoslav17. Tetor 1985 (38)431---------
 Marildo LEZI  - (-)33----------
 Arlindo RUSTEMI  Republika e Shqiperise07. Shkurt 1986 (38)321-1-------
 Ardir SHAHINI  - (-)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-92----