HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Luftetari [LUF]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Irakli TOCI  Republika e Shqiperise30. Qershor 1981 (42)44--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mirel BRAHIMI  - (-)431---2-----
 Ardian KENDELLA  Republika e Shqiperise24. Mars 1989 (35)11----------
 Xheferson PEREIRA (2002)  - (-)22----------
 Bledar PERFATI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1988 (35)33----1-----
 Oltion RAPA  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)22----1-----
 Andrea THIMJO  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --4-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Thedheori ANASTASi  - (-)------------
 Mikel BRAHIMI  Republika e Shqiperise25. Janar 1987 (37)11----------
 Florjan BRAHO  Republika e Shqiperise25. Maj 1985 (39)33----------
 Bashkim GAXHAJ  Republika e Shqiperise18. Tetor 1982 (41)33----1-----
 Fatjon GERXOLLI  - (-)------------
 Ledian KROI  Republika e Shqiperise30. Mars 1988 (36)------------
 Theodhori PUCI  Republika e Shqiperise30. Nentor 1992 (31)11----------
 Emiliano SHEHAJ  Republika e Shqiperise25. Maj 1989 (35)1-1---1-----
 Gentian SHKOZA  Republika e Shqiperise21. Maj 1984 (40)44----1-----
 Besmir SINANI  Republika e Shqiperise23. Maj 1985 (39)44----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --7-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Aldo MITRAJ  Republika e Shqiperise12. Janar 1987 (37)312---------
 Marsel RUSHANI  Republika e Shqiperise08. Tetor 1986 (37)44----------
 Bledar SHALARI  Republika e Shqiperise26. Dhjetor 1985 (38)44----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --8-----