HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Terbuni [TER]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)44----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arens DIBRA  - (-)33--3-------
 Said GURI  - (-)44--1-------
 SAjmir HASANAJ  - (-)44-1--2-----
 Klevis JACA  - (-)11----1-----
 Suad KALOSHI  Republika e Shqiperise09. Janar 1987 (37)44----------
 Jersid PELLUMBAJ  - (-)------------
 Oltion RAPA  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)------------
 Denis ZMIHANI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-4-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arsen BEQIRI  Republika e Shqiperise18. Mars 1984 (40)1-1---------
 Besart GJOKAJ  - (-)11----------
 Semir GJOKAJ  - (-)------------
 Romir GOGA  Republika e Shqiperise- (-)33----------
 Sajmir KALOSHI  Republika e Shqiperise09. Janar 1987 (37)11-1--------
 Denis LIFJA  - (-)------------
 Fation LIKA  Republika e Shqiperise31. Gusht 1991 (32)44----------
 Renis MEHJA  Republika e Shqiperise30. Nentor 1990 (33)11----1-----
 Edvin MURATI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1975 (48)1-1---------
 Rubin MURRIQI  - (-)------------
 Evis PECI  Republika e Shqiperise13. Janar 1982 (42)------------
 Arlind PIRANI  Republika e Shqiperise26. Tetor 1990 (33)11-1--1-----
 Eduard RUSTEMI  Republika e Shqiperise23. Dhjetor 1986 (37)------------
 Arber SHYTANI  Republika e Shqiperise25. Janar 1985 (39)44----1-----
  XHAHYSA  Republika e Shqiperise- (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-7-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albion CAKU  - (-)------------
 Kridens META  Republika e Shqiperise- (-)321---------
 Oliver PEPA  - (-)44-11-1-----
 Xhevahir SUKAJ  Republika e Shqiperise05. Tetor 1987 (36)1-1---------
 Fatjon VERRI  - (-)321---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-8-----