HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Match Schedule for PartizaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
103.10.201016:30 hPogradeci - Partizani1-0thumbs_down.png
220.09.201017:00 hPartizani - Lushnja0-2thumbs_down.png
325.09.201017:00 hBeselidhja - Partizani1-0thumbs_down.png
429.09.201016:30 hPartizani - Bilisht Sport2-0thumbs_up.png
516.10.201015:30 hTerbuni - Partizani0-0draw.png
624.10.201015:30 hPartizani - Vlora1-0thumbs_up.png
730.10.201015:00 hApolonia - Partizani4-0thumbs_down.png
806.11.201015:00 hPartizani - Gramozi2-0thumbs_up.png
913.11.201015:00 hTomori - Partizani0-0draw.png
1020.11.201015:00 hPartizani - Mamurras0-1thumbs_down.png
1127.11.201014:10 hBurreli - Partizani1-0thumbs_down.png
1211.12.201014:30 hGramshi - Partizani3-1thumbs_down.png
1315.12.201014:00 hPartizani - Ada2-2draw.png
1419.12.201014:00 hKamza - Partizani2-0thumbs_down.png
1523.12.201014:00 hPartizani - Luftetari1-2thumbs_down.png
1630.01.201114:00 hPartizani - Pogradeci0-2thumbs_down.png
1705.02.201114:00 hLushnja - Partizani1-0thumbs_down.png
1812.02.201114:00 hPartizani - Beselidhja1-2thumbs_down.png
1919.02.201114:00 hBilisht Sport - Partizani2-1thumbs_down.png
2026.02.201115:00 hPartizani - Terbuni1-0thumbs_up.png
2107.03.201115:00 hVlora - Partizani2-1thumbs_down.png
2212.03.201115:00 hPartizani - Apolonia1-1draw.png
2319.03.201116:00 hGramozi - Partizani1-0thumbs_down.png
2402.04.201116:00 hPartizani - Tomori0-2thumbs_down.png
2509.04.201117:00 hMamurras - Partizani2-0thumbs_down.png
2616.04.201116:30 hPartizani - Burreli0-1thumbs_down.png
2723.04.201117:00 hPartizani - Gramshi1-1draw.png
2830.04.201117:00 hAda - Partizani2-0thumbs_down.png
2904.05.201117:00 hPartizani - Kamza1-4thumbs_down.png
3016.05.201117:00 hLuftetari - Partizani3-0thumbs_down.png