HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Rezultatet - Java 9 (13.11.2010)

E shtunë, 13.11.2010 - 9. Java
 15:00 hApoloniaMamurras2 - 1 
 15:00 hBeselidhjaPogradeci0 - 0 
 15:00 hBilisht SportAda2 - 0 
 15:00 hBurreliGramshi3 - 1 
 15:00 hGramoziLuftetari1 - 0 
 15:00 hTerbuniKamza0 - 0 
 15:00 hTomoriPartizani0 - 0 
 15:00 hVloraLushnja1 - 0