HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Beselidhja [Bsl]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Elidon SELACI  - (-)33--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Edison HALILI  Republika e Shqiperise01. Gusht 1990 (33)3-3---------
 Jurgen KULLI  Republika e Shqiperise10. Qershor 1992 (32)------------
 Klesti MATIJA  - (-)------------
 Armando NOKA  Republika e Shqiperise02. Shtator 1987 (36)44----1-----
 Paulin PALOCI  - (-)------------
 Aldo SHYTI  Republika e Shqiperise07. Korrik 1989 (35)33-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alert ALCANI  Republika e Shqiperise12. Tetor 1979 (44)44--46-2-----
 Altin BRUKA  Republika e Shqiperise- (-)11-1--------
 Nikoll CEKU  - (-)------------
 Ermal GEGA  Republika e Shqiperise02. Dhjetor 1985 (38)321---11----
 Mirsad GRUDA  Republika e Shqiperise- (-)211---------
 Leonid HAXHIA  Republika e Shqiperise11. Janar 1988 (36)422---------
 Andi KOCI  Republika e Shqiperise- (-)44----1-----
 Erbi LUSHAKU  Republika e Shqiperise23. Maj 1991 (33)------------
 Rezart MAHO  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1984 (40)22--1-------
 Henri NDREKA  - (-)22---11-----
 Arjan NIKOLLI  Republika e Shqiperise02. Dhjetor 1985 (38)------------
 Klaudio PJETRUSHI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Erald PUSTINA  Republika e Shqiperise- (-)22--1-------
 Jasir Gëzim RRUSTJA  Republika e Shqiperise25. Janar 1990 (34)1-1---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 48171----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Blendi BAHOLLI  Republika e Shqiperise- (-)11----------
 Ridon DANAJ  - (-)------------
 Romario LINI  Republika e Shqiperise09. Tetor 1989 (34)------------
 Lorenc MUCA  - (-)413---------
 Arben PRELAJ  Republika e Shqiperise- (-)44----1-----
 Erjon RIZVANOLLI  Republika e Shqiperise14. Gusht 1981 (42)44----------
 Bernard TOMA  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 48181----