HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2017-18
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Besa000000
-same(1)Beselidhja000000
-same(1)Burreli000000
-same(1)Dinamo000000
-same(1)Egnatia000000
-same(1)Erzeni000000
-same(1)Kastrioti000000
-same(1)Korabi000000
-same(1)Terbuni000000
-same(1)Vllaznia B000000

Grupi B
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Apolonia000000
-same(1)Bylis000000
-same(1)Iliria000000
-same(1)Naftetari000000
-same(1)Pogradeci000000
-same(1)Shenkolli000000
-same(1)Shkumbini000000
-same(1)Tirana000000
-same(1)Tomori000000
-same(1)Turbina000000


Superlige Play-Out Kategoria e Dyte