HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 206-17 : Playout-Playoff
KlasifikimiGrupi A: Play-Off
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Kamza0000024
2same(2)Beselidhja0000020
3same(3)Erzeni0000019
4same(4)Burreli0000013
5same(5)Shenkolli0000012

Grupi A: Play-Out
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Kastrioti0000011
2same(2)Besa000009
3same(3)Iliria000007
-same(3)Mamurras000007
5same(5)Terbuni000005

Grupi B: Play-Off
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Lushnja0000021
2same(2)Bylis0000019
3same(3)Pogradeci0000015
4same(4)Tomori0000012
5same(5)Shkumbini0000011

Grupi B: Play-Out
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Apolonia0000011
-same(1)Turbina0000011
3same(3)Dinamo000009
4same(4)Elbasani000008
-same(4)Sopoti000008


Superliga Kategoria 2