HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 31 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Match Schedule for TREPCA 89Ical export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png120.08.201118:00 hDRENICA - TREPCA 892-2ALIU, Muharrem - KELMENDI, Idriz - ZEQIRI, Edmonddraw.png
events.png227.08.201118:00 hTREPCA 89 - BESA4-2ALIU, Muharrem - HAJDARI, Hajriz - MORINA, Besnikthumbs_up.png
events.png307.09.201117:00 hDRITA - TREPCA 892-1KRASNIQI, Sanije - HAJDARI, Hajriz - LATIFI, Artonthumbs_down.png
events.png411.09.201117:00 hTREPCA 89 - GJILAN1-0ALIU, Muharrem - JANOVALIU, Ergin - KEPUSHKA, Benonthumbs_up.png
events.png518.09.201117:00 hVELLAZNIMI - TREPCA 891-1SHALA, Gramos - BAJRAMI, Kujtim - PRENIQI, D.draw.png
events.png625.09.201117:00 hTREPCA 89 - KEK-U2-1DOMI, Sokol - PESHTERI, Ali - MUHADRI, Lumturiethumbs_up.png
events.png728.09.201117:00 hHYSI - TREPCA 891-0-thumbs_down.png
802.10.201117:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA1-0-thumbs_up.png
events.png912.10.201116:00 hLEPENCI - TREPCA 891-1REXHEPI, Antigon - HOXHAJ, Artan - LATIFI, Artondraw.png
events.png1016.10.201116:10 hTREPCA 89 - LIRIA2-2KEPUSHKA, Benon - DOMI, Sokol - REXHEPI, Antigondraw.png
events.png1123.10.201115:00 hTREPCA - TREPCA 891-2PESHTERI, Ali - HASANI, Përparim - BRAHUSHI, Fatonthumbs_up.png
events.png1230.10.201115:00 hTREPCA 89 - DRENICA1-0ZEQIRI, Edmond - HOXHAJ, Artan - PESHTERI, Alithumbs_up.png
1304.11.201114:15 hBESA - TREPCA 890-0-draw.png
events.png1409.11.201114:15 hTREPCA 89 - DRITA0-0KRASNIQI, Sanije - HASANI, Përparim - MUHADRI, Lumturiedraw.png
events.png1513.11.201114:07 hGJILAN - TREPCA 890-0BATALLI, Besnik - SHULETA, Ilir - BRAHUSHI, Fatondraw.png
events.png1620.11.201114:00 hTREPCA 89 - VELLAZNIMI5-0PESHTERI, Ali - KELMENDI, Idriz - RRAHIMI, Musathumbs_up.png
events.png1724.11.201114:15 hKEK-U - TREPCA 891-1KRASNIQI, Sanije - SHALA, Gramos - LATIFI, Artondraw.png
1811.03.201214:15 hTREPCA 89 - HYSI1-0-thumbs_up.png
1917.03.201216:30 hPRISHTINA - TREPCA 892-1-thumbs_down.png
2024.03.201216:30 hTREPCA 89 - LEPENCI1-0-thumbs_up.png
2131.03.201216:30 hLIRIA - TREPCA 892-0-thumbs_down.png
2204.04.201216:30 hTREPCA 89 - TREPCA2-1-thumbs_up.png
2307.04.201216:30 hTREPCA 89 - TREPCA3-0-thumbs_up.png
2414.04.201216:00 hLEPENCI - TREPCA 890-0-draw.png
2522.04.201216:00 hTREPCA 89 - KEK-U4-1-thumbs_up.png
2629.04.201216:00 hGJILAN - TREPCA 890-4-thumbs_up.png
events.png2706.05.201216:15 hTREPCA 89 - BESA5-0-thumbs_up.png
2809.05.201216:15 hHYSI - TREPCA 893-1-thumbs_down.png
2913.05.201217:00 hTREPCA 89 - DRITA3-2-thumbs_up.png
3020.05.201218:00 hTREPCA 89 - DRENICA2-1-thumbs_up.png
3127.05.201218:00 hVELLAZNIMI - TREPCA 890-0-draw.png
3230.05.201218:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA1-0-thumbs_up.png
3303.06.201218:00 hLIRIA - TREPCA 893-2-thumbs_down.png