HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Match Schedule for PRISHTINAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png121.08.201118:00 hVELLAZNIMI - PRISHTINA2-2HAJDARI, Hajriz - IBRAHIMI, Nazim - SELIMAJ, Bujardraw.png
events.png227.08.201118:00 hPRISHTINA - HYSI1-0IBRAHIMI, Nazim - TAHIRI, Fatmir - SELIMAJ, Bujarthumbs_up.png
events.png307.09.201117:00 hLEPENCI - PRISHTINA0-2ALIU, Muharrem - FEJZULLAHU, Bejte - RRACI, Nazmithumbs_up.png
events.png411.09.201117:00 hPRISHTINA - TREPCA4-1ZEQIRI, Edmond - FEJZULLAHU, Bejte - PESHTERI, Alithumbs_up.png
events.png518.09.201117:00 hBESA - PRISHTINA1-2HOXHAJ, Artan - KEPUSHKA, Benon - REXHEPI, Antigonthumbs_up.png
events.png624.09.201117:00 hPRISHTINA - GJILAN1-1SEJDIU, Besnik - IBRAHIMI, Nazim - VULA, Kreshnikdraw.png
events.png728.09.201117:00 hKEK-U - PRISHTINA0-1-thumbs_up.png
802.10.201117:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA1-0-thumbs_down.png
events.png911.10.201116:00 hPRISHTINA - LIRIA2-0PESHTERI, Ali - KELMENDI, Idriz - BRAHUSHI, Fatonthumbs_up.png
events.png1016.10.201116:20 hDRENICA - PRISHTINA1-0LATIFI, Arm. - HAJDARI, Hajriz - MORINA, Besnikthumbs_down.png
events.png1122.10.201115:00 hPRISHTINA - DRITA2-1ABRASHI, Fatmir - DOMI, Sokol - IBRAHIMI, Nazimthumbs_up.png
events.png1230.10.201114:15 hPRISHTINA - VELLAZNIMI4-1PRENIQI, D. - FEJZULLAHU, Bejte - LATIFI, Artonthumbs_up.png
events.png1305.11.201114:15 hHYSI - PRISHTINA4-1ABRASHI, Fatmir - SHULETA, Ilir - BAJRAMI, Kujtimthumbs_down.png
events.png1408.11.201114:15 hPRISHTINA - LEPENCI3-1ABRASHI, Fatmir - VULA, Kreshnik - KEPUSHKA, Benonthumbs_up.png
events.png1512.11.201114:10 hTREPCA - PRISHTINA0-0PESHTERI, Ali - HOXHAJ, Artan - MORINA, Besnikdraw.png
events.png1619.11.201114:00 hPRISHTINA - BESA3-0BALICI, Erduan - DOMI, Sokol - IBRAHIMI, Nazimthumbs_up.png
events.png1723.11.201114:30 hGJILAN - PRISHTINA1-1ALIU, Muharrem - TAHIRI, Fatmir - BRAHUSHI, Fatondraw.png
1809.03.201214:15 hPRISHTINA - KEK-U0-0-draw.png
1917.03.201216:30 hPRISHTINA - TREPCA 892-1-thumbs_up.png
2024.03.201216:30 hLIRIA - PRISHTINA1-0-thumbs_down.png
2131.03.201216:30 hPRISHTINA - DRENICA0-2-thumbs_down.png
2204.04.201216:30 hDRITA - PRISHTINA0-3-thumbs_up.png
2307.04.201216:30 hPRISHTINA - DRENICA1-1-draw.png
2414.04.201216:00 hLIRIA - PRISHTINA1-3-thumbs_up.png
2522.04.201214:15 hPRISHTINA - TREPCA0-0-draw.png
2628.04.201214:15 hLEPENCI - PRISHTINA1-1-draw.png
events.png2706.05.201217:00 hPRISHTINA - KEK-U5-2-thumbs_up.png
2809.05.201217:00 hGJILAN - PRISHTINA1-5-thumbs_up.png
2913.05.201217:00 hPRISHTINA - BESA5-1-thumbs_up.png
3019.05.201218:00 hHYSI - PRISHTINA2-3-thumbs_up.png
3127.05.201218:00 hPRISHTINA - DRITA2-0-thumbs_up.png
3230.05.201218:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA1-0-thumbs_down.png
3303.06.201218:00 hPRISHTINA - VELLAZNIMI4-2-thumbs_up.png