HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Match Schedule for TREPCAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png121.08.201118:00 hTREPCA - BESA1-0MUSOLLI, Jakup - JANOVALIU, Ergin - RRAHIMI, Musathumbs_up.png
events.png227.08.201118:00 hGJILAN - TREPCA1-0BATALLI, Besnik - HOXHAJ, Artan - ZEQIRI, Edmondthumbs_down.png
events.png307.09.201117:00 hTREPCA - KEK-U1-0BATALLI, Besnik - JANOVALIU, Ergin - KEPUSHKA, Benonthumbs_up.png
events.png411.09.201117:00 hPRISHTINA - TREPCA4-1ZEQIRI, Edmond - FEJZULLAHU, Bejte - PESHTERI, Alithumbs_down.png
events.png518.09.201117:00 hTREPCA - LIRIA2-0HASANI, Përparim - BATALLI, Besnik - ZEQIRI, Edmondthumbs_up.png
624.09.201117:00 hDRENICA - TREPCA0-0KRASNIQI, Sanije - HASANI, Përparim - BERISHA, Fatlumdraw.png
events.png728.09.201117:00 hTREPCA - DRITA1-1-draw.png
events.png802.10.201117:00 hVELLAZNIMI - TREPCA2-1-thumbs_down.png
912.10.201116:00 hTREPCA - HYSI2-0BATALLI, Besnik - BAJRAMI, Kujtim - QORRAJ, Zenelthumbs_up.png
events.png1016.10.201116:00 hLEPENCI - TREPCA2-1KRASNIQI, Sanije - LATIFI, Arton - BERISHA, Zymerthumbs_down.png
events.png1123.10.201115:00 hTREPCA - TREPCA 891-2PESHTERI, Ali - HASANI, Përparim - BRAHUSHI, Fatonthumbs_down.png
events.png1230.10.201115:00 hBESA - TREPCA3-1BATALLI, Besnik - SHULETA, Ilir - BRAHUSHI, Fatonthumbs_down.png
events.png1305.11.201114:00 hTREPCA - GJILAN1-1BERISHA, Fatlum - JANOVALIU, Ergin - LATIFI, Arm.draw.png
events.png1409.11.201114:00 hKEK-U - TREPCA1-2MORINA, Besnik - KELMENDI, Idriz - REXHEPI, Antigonthumbs_up.png
events.png1512.11.201114:10 hTREPCA - PRISHTINA0-0PESHTERI, Ali - HOXHAJ, Artan - MORINA, Besnikdraw.png
events.png1619.11.201114:00 hLIRIA - TREPCA2-0MUHADRI, Lumturie - SHULETA, Ilir - REXHEPI, Antigonthumbs_down.png
events.png1723.11.201114:00 hTREPCA - DRENICA1-2BERISHA, Fatlum - HOXHAJ, Artan - REXHEPI, Antigonthumbs_down.png
1810.03.201214:15 hDRITA - TREPCA1-2-thumbs_up.png
1917.03.201216:30 hTREPCA - VELLAZNIMI0-0-draw.png
2024.03.201216:30 hHYSI - TREPCA2-0-thumbs_down.png
2131.03.201216:30 hTREPCA - LEPENCI2-0-thumbs_up.png
2204.04.201216:30 hTREPCA 89 - TREPCA2-1-thumbs_down.png
2307.04.201216:30 hTREPCA 89 - TREPCA3-0-thumbs_down.png
2414.04.201216:00 hTREPCA - VELLAZNIMI0-3-thumbs_down.png
2522.04.201214:15 hPRISHTINA - TREPCA0-0-draw.png
2629.04.201216:00 hTREPCA - LIRIA1-3-thumbs_down.png
2705.05.201216:15 hDRENICA - TREPCA0-0HASANI, Përparim - PRENIQI, D.draw.png
2809.05.201217:00 hLEPENCI - TREPCA2-0-thumbs_down.png
2912.05.201217:00 hTREPCA - KEK-U2-1-thumbs_up.png
3019.05.201218:00 hGJILAN - TREPCA0-4-thumbs_up.png
3127.05.201218:00 hTREPCA - BESA2-0-thumbs_up.png
3230.05.201218:00 hHYSI - TREPCA3-4-thumbs_up.png
3303.06.201218:00 hTREPCA - DRITA4-3-thumbs_up.png